Doprava a platba 

Všechny zásilky posíláme doporučeně prostřednictvím Zásilkovny. Na výběr máte doručení na jednu z jejich poboček (69 Kč, seznam výdejních míst najdete zde), nebo doručením na adresu (95 Kč). Stejné metody platí i pro doručování na Slovensko a jejich cena se pohybuje od cca 3,5 € (výdejní místo) do cca 5,50 € (doručení na adresu). Cena se aktuálně přepočítává dle kurzu. (Seznam výdejních míst je zde). 

Co se týče platebních metod, můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet nebo platbu kartou.

 1. Bankovní převod z českého učtu: uhraďte uvedenou sumu na účet 2800697087 / 2010 (FIO banka). Podrobnosti k uhrazení částky vám zašleme v rekapitulaci objednávky mailem. 
 2. Bankovní převod ze slovenského účtu: uhraďte uvedenou sumu na účet vedený v EUR: 2102384227 / 2010,  IBAN: CZ47 2010 0000 0021 0238 4227,  BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX Pro přepočet částky na eura při platbě ze slovenského účtu využijte aktuálně platný kurzovní lístek https://www.fio.cz/akcie-investice/dalsi-sluzby-fio/devizove-konverze
 3. Comgate platební karta – platba kartou online (platí pro české i slovenské platební karty): budete přesměrováni na platební bránu, kam zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Platba je chráněna protokolem 3D Secure, nemáme přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou dané platební brány.
  Případné dotazy k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267
  Web: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

expedování balíčku Vás budeme informovat e-mailem. Balíčky odesíláme většinou 1x týdně, koncem týdne. V případě platby převodem balíček zabalíme po připsání částky na účet. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: heavenlypaperdesign@gmail.com.

Pokud byste si přáli doručit balíček mimo ČR a Slovensko, kontaktujte nás na heavenlypaperdesign@gmail.com a zaslání můžeme domluvit individuálně.

 

Zvolit menu
CZK Česká koruna
EUR Euro