Doprava a platba 

Všechny zásilky posíláme doporučeně prostřednictvím Zásilkovny. Na výběr máte doručení na jednu z jejich poboček (55 Kč, seznam výdejních míst najdete zde), nebo doručením na adresu (85 Kč). Stejné metody platí i pro doručování na Slovensko a jejich cena se pohybuje od cca 2,95 € (výdejní místo) do cca 4,50 € (doručení na adresu). (Seznam výdejních míst je zde). 

Co se týče platebních metod, můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet nebo platbu kartou.

 1. Bankovní převod z českého učtu: podrobnosti k uhrazení částky vám zašleme v rekapitulaci objednávky mailem. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky.
 2. Bankovní převod ze slovenského účtu: pro přepočet částky na eura při platbě ze slovenského účtu využijte aktuálně platný kurzovní lístek https://www.fio.cz/akcie-investice/dalsi-sluzby-fio/devizove-konverze. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky.
 3. Comgate platební karta – platba kartou online (platí pro české i slovenské platební karty): budete přesměrováni na platební bránu, kam zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Platba je chráněna protokolem 3D Secure, nemáme přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou dané platební brány.
  Případné dotazy k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: [email protected]comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267
  Web: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

expedování balíčku Vás budeme informovat e-mailem. Balíčky odesíláme většinou 1x týdně, koncem týdne. V případě platby převodem balíček zabalíme po připsání částky na účet. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: [email protected].

Pokud byste si přáli doručit balíček mimo ČR a Slovensko, kontaktujte nás na [email protected] a zaslání můžeme domluvit individuálně.