O nás

Heavenly Paper

Heavenly paper v sobě spojuje nadšení pro krásu, grafický design a ilustrace s láskou k Božímu slovu. Myslíme si, že Bůh je hoden vší chvály a chceme, aby to odrážela i naše tvorba. Naší touhou je pomáhat lidem poznávat Boha prostřednictvím jeho Slova, inspirovat a povzbuzovat.

Příběh Heavenly Paper se začal psát r. 2017 nápadem vytvořit Biblický kalendář pro kamarády a známé. Postupně se rozrostl o pohlednice a obrázky a do našeho obchůdku plánujeme přidávat další produkty. Budeme rádi, pokud se sem budete vracet.

Výrobky Heavenly Paper jsou určeny věřícím napříč denominacemi, ale i nevěřícím a hledajícím, protože věříme, že Boží Slovo se nevrátí naprázdno, ale vykoná to, na co bylo posláno (Izaiáš 55:11).

Doufáme, že Heavenly Paper Vám přinese povzbuzení a radost 🙂

Profilovka Kristi

Kristína Šimková

Zakladatelka Heavenly Paper. Původem z Košic, po studiu grafického designu se usadila v Čechách. Pokud zrovna netvoří, najdete ji s kytarou, šálkem kávy, nebo při procházkách Prahou. Její srdeční záležitostí je kromě kreslení také poznávání (zejména španělsky mluvících) zemí. Je součástí protestantské církve.

Profilovka Kristi

Karin Miháľová

Administrátorka projektů ICEJ (Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém). Což je příznačné, protože její srdcové téma je Izrael.
Přispívá na blog Heavenly Paper svými články a podílí se na tvorbě a distribuci kalendáře. Miluje pohyb ve vodě, saunu, based true stories a úplně nejvíc Bible journalling!
Zvolit menu
CZK Česká koruna
EUR Euro